planning fotoshoot

Fotograferen van de speellocaties
De foto’s van de speellocaties worden gemaakt door buurtbewoonsters en zeer ervaren fotografen Yke Reilink en Erica Bastiaanse-Auer. Zij nemen binnenkort contact op met de tijdelijk theaterdirecteuren voor het maken van een een afspraak tussen 1 en 22 maart.

Fotoshoot van de spelers en tijdelijk theaterdirecteuren
Voor het maken van de foto´s van de spelers en tijdelijk theaterdirecteuren wordt een tijdelijke fotostudio ingericht in het Bezoekerscentrum.
Buurtbewoonster en professioneel fotograaf Juno Nimis maakt van alle spelers en theaterdirecteuren een portretfoto.
In de planning vind je je naam terug in een bepaald uur op zaterdag 9 of zondag 10 maart.

Planning (bijgewerkt donderdag 7 maart 9.00 uur)

Zaterdag 9 maart 09.30 tot 10.30 uur
Nand Hesta
José Janssen
Hilde Schneider
Robert Briel
Marijke Bruin
Andrea Bloemendaal
Peter Derksen
Peter Borm
Rudolf Jekel
Els de Jong – Heinen
Heidi van de Geevel
Shirley Bijsterbosch
Elizabeta Anterska
Henny de Wit

Zaterdag 9 maart 10.30 tot 11.30 uur
Louk Camlott
Hugo van Klaveren
Simone van Klaveren
Karijn Bos
Claudia Willemse
Klaartje van Prooijen
Esra Poste
Helena Hesselink
Liesbeth de Kerpel
Simon de Kerpel
Hugo Kampschreur
René Muller
Marion Huis in het Veld
Marianque den Draak
Willy Wytzes
Annie van Silfhout
Woonvereniging De Lawick (5)
Wijnand Vink
Henny van der Ven
Ton de Vos

Zondag 10 maart 10.30 tot 11.30 uur
Evelien van Oudshoorn
Thea Brouwer
Dik Walraven
Clarien van Harten
Rosa Meijer
Ella de Kerpel
Iris Pieters
Emma Neijland
Ellen Koole
Michel van Tooren
Marja van Tooren
Harry Gerritsen
Piet de Vette
Joke Koot
Els Komen
Gemma Maarse
Gea Mulder
Peer Mijland
Willemien Nibbeling
Frans du Pré
Anneke Prenen
Elaine Toes
Desirée de Vette
Anja Weijers
Monique Appels
Niek Kasteel
Trijn Bousema
Thea Beekman
Ineke van den Belt
Irene van Bergeijk
Mieke Blijenberg

Zondag 10 maart 11.30 tot 12.30 uur
Trees Wesselingh
Nicole Reijmer
José Arends
Paul Noppen
Joke Rutjes
Ineke Buitelaar
Wim van Hesselink
Gerben Koopmans
Nico Looman
Marko Otten
Jos Peters
Yvonne Rohde
Margriet Schuitemaker
Jannie Teerink
Karin Tiemessen
Paul Vlaar
Ad Verhage
Wieneke de Waard
Daan Muller
Juno Nimis
Erica Bastiaanse-Auer
Yke Reilink
Geraldine Lodders
Tjeerd Kootstra
Antje Grolleman
Mirella Kreger
Pieter Entrop
Puck Kreger

Woensdag 13 maart 11.00-11.30 uur (Cito)
Rob Rhemrev
Mariette Postma
Wendelien Bruins
Albert Stoter
Adri Beemsterboer
Mabel Egberink
Ryan Gevers
Maarten de Groot
Ton Hendrix
Willy de Klijn
Vera van Leeuwen
Astrid Mols
Margreet Muns
Evelyn Reichard
Philipp von Samson
Diederik Schönau
Tony Schouten
Jan van Thiel
Rixt Zeelenberg
Irma van der Zoo

(nog) niet ingepland
Fred van der Geer
Jetty Pohlmann